Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
-5%
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Anaftin sprei 15 ml N1

Meditsiiniseade
Väikeste suuõõne kahjustuste leevendamiseks, nagu suuhaavandid ja limaskesta vigastused.
8,84 8,40
560,00 /l
Kampaania periood 01.01 - 31.01
Hinnad veebiapteegis võivad erineda tavaapteegi hindadest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 15ML
Kirjeldus

Anaftin® sprei aitab leevendada valu, mille põhjuseks on väikesed suuõõne kahjustused, mida põhjustavad aftoosne stomatiit, aftoossed haavandid, samuti breketid ja halvasti istuvad proteesid. Samuti on see näidustatud difuussete aftoossete haavandite korral. Anaftin sprei sisaldab polüvinüülpürrolidooni (PVP) ja hüaluroonhapet, mis suuõõnele kinnitudes moodustavad kaitsva kile, tekitades kahjustunud piirkondadele mehaanilise barjääri, leevendades sellega valu, mida põhjustavad paljastunud närvilõpmed. Koostisse kuuluvad hüaluroonhape ja Aloe vera toetavad kahjustatud kudede loomulikku paranemist.

Hoiatused:

Anaftin® sprei kasutamine on vastunäidustatud inimestel, kellel on teadaolev ülitundlikkus ükskõik millise koostisosa suhtes. Kui teil esineb sageli suuhaavandeid, on soovitatav nõu pidada arstiga. Ärge kasutage pärast kõlblikkusaja lõppu või kui pudel on kahjustatud või lekib. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril, otsese kuumuse eest kaitstult. Mitte lasta külmuda. Vältida silma sattumist.

Loe rohkem
Kasutamine

Kasutage Anaftin® spreid alati täpselt vastavalt kasutusjuhendile. Esmakordsel kasutamisel eemaldage kork ja kinnitage pihustusotsik. Suunake otsik kahjustuse poole suuõõnes ja pihustage 3 - 4 korda või vastavalt vajadusele, et katta kahjustatud piirkond. Parima tulemuse saavutamiseks ärge sööge ega jooge vähemalt 1 tunni jooksul pärast pihustamist või pihustage pärast söömist või joomist uuesti. Otsik võimaldab katta suulimaskesta kahjustused, et tagada maksimaalne toime. Kasutage 3 - 4 korda päevas või vajadusel sagedamini.

Loe rohkem
Koostisosad

Vesi, propüleenglükool, polüvinüülpürrolidoon (PVP), maltodekstriin, aloe barbadensis, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, dinaatrium-EDTA, bensalkooniumkloriid, naatriumhüaluronaat, lõhnaaine, naatriumsahhariin, dikaaliumglütsürrisaat

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkANAFTIN
Mõõt15ML
Kogus pakis1
Vanuserühmkõik
Vanusepiirangalates 1
TurustajaBERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP), Glienicker Weg 125, 12489 Berliin, Saksamaa
Tootja, pakendajaAlliance Pharma Srl, Viale Restelli 5, 20124 Milano, Itaalia
PäritoluriikItaalia
SäilitamistingimusedHoida toatemperatuuril, otsese kuumuse eest kaitstult. Mitte lasta külmuda.
Related articles
Saadavus apteekides