Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
-30%
-25%
Ainult Benu kaardigaBENU kaart
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Livsane silmatilgad kuivadele silmadele igapäevased 10ml

Meditsiiniseade
LIVSANE Dry Eye Daily silmatilgad on niisutav, libestav, bioloogiliselt ühilduv oftalmoloogiline lahus, mis sisaldab 0.1 % ristseotud hüaluroonhapet. Tilgad on steriilsed, säilitusainevabad ja need sobivad kasutamiseks ka kontaktläätsede kandjatele.
Allahindlus on saadaval ainult püsiklientidele
10,99 8,24
769,00 /l
Kampaania periood 10.05 - 31.05
Hind BENU kaardiga 7,69
Allahindlus on saadaval ainult püsiklientidele
Hind BENU kaardiga 10.05 - 31.05
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 10ML
Kirjeldus

LIVSANE Dry Eye Daily silmatilgad on niisutav, libestav, bioloogiliselt ühilduv oftalmoloogiline lahus, mis sisaldab 0.1 % ristseotud hüaluroonhapet.

Tilgad on steriilsed, säilitusainevabad ja need sobivad kasutamiseks ka kontaktläätsede kandjatele.

HOIATUS

Ärrituse tekkimisel lõpetada toote kasutamine ja võtta ühendust silmaarstiga. Mitte kasutada, kui esineb allergiaid või ülitundlikkust toote mõne komponendi suhtes. Mitte puudutada tilguti otsakuga silma pinda. Hoida eemal soojusallikatest. Mitte alla neelata. Mitte kasutada pärast aegumiskuupäeva möödumist; kasutada 180 päeva jooksul pärast avamist. Pärast iga kasutuskorda sulgeda pudel kindlalt. Mitte kasutada toodet, kui pakend tundub olevat kahjustatud.

Loe rohkem
Kasutamine

Eemaldada turvarõngas, tõmmates nähtavast ribast. Avada pudel; hoida pudelit silma kohal. Pigistada pudelit järjest tugevamini. Sulgeda pudel pärast iga kasutuskorda. Tilgutada üks või kaks tilka mõlemasse silma üks või mitu korda päevas, vastavalt vajadusele või vastavalt erialaspetsialisti nõuandele. Võib kasutada ka kontaktläätsede puhul. Käidelda seadet vastavalt kohalikele seadustele.

Loe rohkem
Koostisosad

Ristseotud hüaluroonhape 0.1%, dinaatriumedetaat, isotooniline lahus puhverdatud pH 7.2 juures.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkLIVSANE
Mõõt10ML
Kogus pakis1
TurustajaTamro Eesti OÜ
Tootja, pakendajaOmisan farmaceutici, Via Galilei, Guidonia M. (Rm), Itaalia
PäritoluriikItaalia
SäilitamistingimusedHoida eemal kuumaallikatest. Säilitada kuivas ja 5 kuni 35 ° C juures. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Related articles
Saadavus apteekides