Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
1 Arvustused

LIVSANE SILMATILGAD PUNETAV. SILMADELE SPREI 10ML

Meditsiiniseade
LIVSANE Red Eye silmasprei on niisutav, rahustav, libestav, värskendav, bioloogiliselt ühilduv oftalmoloogiline lahus, mis sisaldab 0.1% harilikku silmarohtu ehk Euphrasiat (Euphrasia officinalis).
14,99
1499,00 /l
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 10ML
Kirjeldus

LIVSANE Red Eye silmasprei on niisutav, rahustav, libestav, värskendav, bioloogiliselt ühilduv oftalmoloogiline lahus, mis sisaldab 0.1% harilikku silmarohtu ehk Euphrasiat (Euphrasia officinalis). See aitab pakkuda leevendust allergiatest põhjustatud punastele ja ärritunud silmadele ning seda võib kanda avatud või suletud silmadele. Pihusti on steriilne ja seda saab kasutada ka kontaktläätsedega.

HOIATUS

Juhul, kui silmad ärrituvad, lõpetada toote kasutamine ja võtta ühendust erialaspetsialistiga. Toote mõne komponendi suhtes allergia või ülitundlikkuse korral mitte kasutada. Hoida eemal soojusallikatest. Nebulisaatoriga ei tohi silma pinda katsuda. Mitte alla neelata. Mitte kasutada toodet pärast kõlblikkusaja lõppu. Kasutada 90 päeva jooksul pärast esmast avamist. Steriilne kuni esimese avamiseni. Asendada otsak koheselt pärast kasutamist. Mitte kasutada toodet, kui pudel tundub olevat kahjustatud.

Loe rohkem
Kasutamine

Toode sobib kasutamiseks avatud või suletud silmadega. Enne kasutamist loksutada. Hoida pudelit kindlalt, asetada pöial dosaatorile. Jälgida, et sõrmed ei kataks nebulisaatorit. Hoida nebulisaatorit silmast umbes 10 cm kaugusel ja asetada see küljele. Sprei kasutamiseks avatud silmadega tuleb jälgida, et pudel asuks nägemisvälja külgservas. Efektiivse udu tekitamiseks vajutada otsakule. Soovitatav on pihustada kaks korda igal korral. Korrata üks või mitu korda päevas. Käidelda vastavalt kohalikele seadustele.

Loe rohkem
Koostisosad

Harilik silmarohi ehk Euphrasia (Euphrasia officinalis) 0.1 %, dinaatriumedetaat, PHMB. isotooniline lahus puhverdatud pH 7.2 juurde.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkLIVSANE
Mõõt10ML
Kogus pakis1
Vanuserühmlapsed, täiskasvanud
Vanusepiirangalates 3
TurustajaTamro Eesti OÜ
Tootja, pakendajaOmisan farmaceutici, Via Galilei, Guidonia M. (Rm), Itaalia.
PäritoluriikItaalia
SäilitamistingimusedHoida eemal kuumaallikatest. Säilitada kuivas ja 5 kuni 35 ° C juures. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Related articles
Saadavus apteekides

1 klienti on tootele hinnangu andnud

Üldine hinnang: 5 / 5
5 tärn (1) 100%
4 tärn (0) 0%
3 tärn (0) 0%
2 tärn (0) 0%
1 tärn (0) 0%

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi