Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

VITA-POS SILMASALV 5G

Meditsiiniseade
VitA-POS© on steriilne konservante mitte sisaldav silmasalv, mida kasutatakse pisaraveekile parandamiseks ja silma pinna kaitsmiseks.
11,08
2216,00 /kg
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 5G
Kirjeldus

VitA-POS© on steriilne konservante mitte sisaldav silmasalv, mida kasutatakse pisaraveekile parandamiseks ja silma pinna kaitsmiseks. Vita-Pos on pehme silmasalv, mis katab ühtlaselt silma pinna. A vitamiin kuulub pisaraveekile füsioloogilisse koostisse. Sellega saavutatakse silmasalvi hea taluvus ja hea segunevus olemasoleva pisaravee kilega. Silmalaug libiseb kergelt üle sarv- ja sidekesta.

 

Hoiatused 

Kui VitA-POS® kasutatakse päevasel ajal, siis silmasalvi õline koostis võib põhjustada lühiajalist nägemise halvenemist. Sel ajal ärge sõitke autoga, ärge kasutage tehnilisi seadmeid ja ärge tehke muid täpsust nõudvaid töid.
Ärge kasutage VitA-POS®, kui Te kannate kontaktläätsi. Ärge kasutage koos muude silmatilkadega. Kui see on siiski hädavajalik, siis oodake esmalt 30 minutit ja alles seejärel kasutage VitA-POS®. Vajaliku salvikoguse saamiseks, pigistage tuubi õrnalt, kuid ärge murdke seda kokku.
VitA-POS® salvi kasutamist tuleb vältida, kui Te olete ülitundlik salvi mõne koostisaine suhtes.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas!

 

Loe rohkem
Kasutamine

Kui on tõsine silma kuivuse tunne, siis kasutatakse Vita-Pos 3 korda päevas.

Silmasalvi tuleb alati kasutada, vältides tuubi otsa kontakti silma ja nahaga. Võtke ära kork, kallutage pea kuklasse ja asetage tuub kohakuti oma silmaga. Tõmmake alumist silmalaugu allapoole, vaadake lakke ja pigistage tuubi õrnalt, viige natuke salvi silma sidekestale. Sulgege silm aeglaselt ja laske salvil katta kogu silma pind. Pärast kasutamist pange kork tuubile tagasi.

Kui on tõsine silma kuivuse tunne, siis kasutatakse Vita-Pos 3 korda päevas. Silmasalvi õline koostis võib põhjustada lühiajalist nägemise halvenemist, sellepärast on soovitav VitA-POS© kasutada enne magama minemist. VitA-POS© ennetab võimalikke probleeme hommikusel silmade esmakordsel avamisel.

Loe rohkem
Koostisosad


A-vitamiini palmitaati 250 SV/g, parafiini õli, parafiini kergõli, lanoliini, vaseliini.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkVITA-POS
Mõõt5G
Kogus pakis1
TurustajaDM Premium URSAPHARM Arzneimittel GmbH
PäritoluriikSaksamaa
SäilitamistingimusedTemperatuuril alla +25C. Pärast tuubi avamist võib Vita-Pos silmsalvi kasutada 6 kuu jooksul.
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi