Apteegikaupu saab nüüd osta ka müügiautomaadist

10.01.2020 Kommentaare ei ole

Benu apteek avas esimese apteegiketina Eestis müügiautomaadid, kust on võimalik osta erinevaid apteegikaupu spetsiaalselt traditsioonilisse apteeki minemata. Praeguseks on avatud viis masinat Tartus ja Tallinnas ning apteegikett plaanib teenust aasta alguses veelgi laiendada.

“Müügiautomaadid toovad apteegikaubad inimestele käeulatusse olukorras, kus on vaja kohest lahendust ja on võimatu apteeki kohapeale minna,” selgitas Benu apteegi apteegiteenuste arendusjuht Helen Laupa. “Nii saab näiteks ühest linnast bussiga teise sõites veel viimasel hetkel kaasa osta vajalikud hügieenitarbed või spordisaalis soetada endale plaastreid ja spordigeele.”

Automaatides on müügil erinevad toidulisandid, vitamiinid, hügieenitarbed, apteegikosmeetika, ning lisaks ka näiteks vesi ja lastele mahlajook. Lisaks varieerub tootevalik vastavalt asukohale, arvestades kliendi vajaduste eripäradega. Masinatest ei saa seadusest tulenevate piirangute tõttu osta ravimeid.

“Müügiautomaatide eesmärk on viia igapäevaselt vajalikud tooted inimesele lähemale ja tagada seeläbi kvaliteetsete ja tervist toetavate toodete jõudmine kliendini,” sõnas Laupa.

Müügiautomaatidest kolm asuvad Tallinnas (Tallinna bussijaam, Audentese spordihoone, Aldari Sadamaturg A-Terminalis) ning kaks Tartus (Tartu bussijaam, Tartu Ülikooli spordihoone). Automaatide võrgustikku on plaanis  veelgi laiendada.

Tagasi |
Jaga

Kommentaari (0)

Kommentaari lisamiseks logi sisse Facebooki kaudu

Facebook pase

Populaarsed artiklidVaata kõiki