Liina Randpere: näonahk võiks olla selline, et iga päev sellele mõtlema ei peaks

02.04.2018 Kommentaare ei ole

Möödunud kuul testis alati särav telesaatejuht Liina Randpere Vichy Minerals näoseerumit. Tegemist on seerumiga, milles on 89% mineraliseerivat Vichy termaalvett ja lisaks hüaluroonhapet, mis tugevdavad naha vastupanuvõimet, annab värske klaari jume ning niisutab näonahka sügavuti.

Uurisime Liinalt, milliseks kujunes tema kogemus tootega. Kuna Vichy Minerals koosneb 11 koostisosast, olles puutumata parabeenidest, silikoonidest jms, siis küsisime ka Liinalt, kui sage toodete koostisosade jälgija ta üldse on. “Olen selline nö pool tubli, kes vaatab järele, mida tooted tegelikult sisaldavad. Mulle meeldib see teadmine, et kasutan puhtaid tooteid ja kõiksugu asju endale peale ei määri. Tõden, et ega ma poes olles näpuga igat rida järgi ei aja ning pigem usaldan müüjat, kellele ma oma küsimused esitan. Samuti küsin nõu oma tuttavatelt, keda ma iluteemades usaldan,” räägib Liina.

Liina kasutas Vichy Minerals peaaegu kuu aega ja täna oskab ta selle mõju hinnata. “Kui peaksin toodet kirjeldama ühe sõnaga, siis see oleks kõige paremas mõttes – “nähtamatu”. Liina arvates võikski nahk olla nii normaalses seisundis, et ei peaks sellele iga päev mõtlema. “Antud seerum kuulubki sellesse kategooriasse, mis lubab nahal olla parajas harmoonias. Vichy seerumil ei ole tugevat lõhna ega rasvast tekstuuri, mistõttu kaob ta naha sisse sekunditega ja ei jää häirima. See ongi see, mis muudab selle positiivses võtmes nähtamatuks,” kirjeldab Liina. “Näonahk muutus seerumi kasutamise järel pehmeks ja elastseks,” lisab Liina.

Liina sõnul on tema õhtused ilurutiinid aja jooksul muutunud. “Tuleb tunnistada, et varem ei olnud ma kuigi hoolikas näopuhastuse rutiini jälgija ja võis ette tulla sedagi, et kui õhtud venisid pikale, siis jäi nägu puhastama. Nüüd olen aga tubli ja minu igahommikused ja -õhtused näohoolitsused on kenasti sisse juurdunud – hoolitsen igal õhtul, et näonahk oleks puhastatud, toniseeritud ja kreemiga toidetud.” Kevadkuudel ja suve eel pakub Vichy Minerals seerum oma pehmuses ja kerguses näonaha hoolitsustes kindlasti igati väärtuslikku tuge.

 

BENU apteekrid on läbinud spetsiaalse nahahoolduse koolituse ja on Sulle oma ekspertnõuga abiks erinevate nahaprobleemide korral. BENU apteegist saad omale personaalse kosmeetikaraporti. Vaata rohkem benu.ee/teenused/!

Tagasi |
Jaga

Kommentaari (0)

Kommentaari lisamiseks logi sisse Facebooki kaudu

Facebook pase

Populaarsed artiklidVaata kõiki